Acentalarımız
ak yatirim

ak yatırım

ak yatırım
GÖNDER

Şubelerimiz

  • Genel Müdürlük

    Adres: Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
    Sabancı Center 4.Levent, 34330 İstanbul
    Telefon Numarası : 0 (212) 334 94 94
    Ak Yatirim İşlem Hattı: 444 1 259 

  • Ak Yatırım Ankara Şube

    Adres :Atatürk Bulvari No 68 /A Kat: 2 Çankaya- Ankara

    Telefon Numarası : 0 (312) 551 93 37

    ankara@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Antalya Şube

    Adres :Çağlayan Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No:101/A Muratpaşa 07230/Antalya

    Telefon Numarası : 0 (242) 280 91 63

    antalya@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Adana Şube

    Adres : Kurtuluş Mahallesi 64019 Sokak No:32 Pak Yürek İş Merkezi Kat :3 Daire:12/13 Seyhan/Adana

    Telefon Numarası : 0 (322) 355 33 35

    adana@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Bursa Şube

    Adres:Fethiye Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvari No/185/A-B-C Kat:1 Bursa/Nilüfer

    Telefon Numarası : 0 (224) 314 91 64

    bursa@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Batı Ataşehir Şube

    Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. Öztanik Plaza No 69/A-69/B Yenisahra -İstanbul/Ataşehir

    Telefon Numarası : 0 (216) 280 94 61

    batıatasehir@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Bakırköy Şube

    Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Atatürk Caddesi A1 Blok No:10/1 Kat :12 Ofis 389 Yeşilköy/İstanbul

    Telefon Numarası : 0 (212) 542 12 89

    bakirkoy@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Bağdat Caddesi Şube

    Adres : Bağdat Caddesi No :350/ C Kat:2 Daire : 3 Şaşkinbakkal / Kadiköy/ İstanbul

    Telefon Numarası : 0 (216) 301 18 00

    bağdatcaddesi@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Buyaka Şube

    Adres: FSM Mahallesi Poligon Caddesi No:8C Buyaka 2 Sitesi Kule 3 Daire :62 Ümraniye/İstanbul

    Telefon Numarası : 0 (216) 280 94 74

    buyaka@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım İzmir Şube

    Adres : Cumhuriyet Bulvari No 33 /A Kat 1 Konak/İzmir

    Telefon Numarası : 0 (232) 280 93 27

    izmir@akyatirim.com.tr
  • Ak Yatırım Taksim Şube

    Adres: İstiklal Caddesi No :135 Kat:3 Beyoğlu /İstanbul

    Telefon Numarası : 0 (212) 393 17 82

    taksim@akyatirim.com.tr
ak