Acentalarımız
ak yatirim

ak yatırım

ak yatırım
GÖNDER

Ak Yatırım'da VİOP, Business Uçuruyor

ak

Ak Yatırım'da VİOP, Business Uçuruyor

Ak Yatırım VİOP hesabınızı kullanarak 15.01.2019-15.04.2019 tarihleri arasında 15.000.000 TL üzerinde gerçekleştireceğiniz işlem hacmi ile, ekonomi sınıfı uçak biletiniz ile business uçabileceksiniz.

Kampanya Dönemi: 15 Ocak - 15 Nisan 2019

İşlem Kanalları: Tüm işlem kanalları

Kampanya Katılım Koşulu: Ak Yatırım'da VİOP hesabı olan tüm müşterilerimiz kampanyaya katılabilecektir.

Ödül Kazanma Koşulları: Ak Yatırım'da VİOP hesabı olan tüm müşteriler kampanya dönemi boyunca toplam 15 Mio TL ve üzeri VİOP işlem hacmi gerçekleştirmeleri durumunda, business sınıfı biletleri Ak Yatırım aracılığı ile ekonomi sınıfı bilet fiyatına satın alabileceklerdir.

Uçak Bileti Satın Alma Koşulları:

  • Türk Hava Yolları uçak biletleri
  • Tek yön uçuşlar
  • Tek kişilik uçak bileti
  • İç Hat uçuşları
  • Direkt uçuşları
  • Kampanya kapsamında uçak bileti satın alımı gerçekleştirilebilecek son tarih: 30 Haziran 2019
  • Kampanya kapsamında alınacak uçak bileti son uçuş tarihi: 30 Haziran 2020

Kampanyadan faydalanmaya hak kazanan müşterilerimize Ak Yatırım tarafından en geç 1 Mayıs 2019 tarihine kadar uçak bileti alımlarında kullanılacak kod SMS ile gönderilecektir.

Müşterilerimiz, ekonomi sınıfı biletlerini hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında Vista Tourism'i arayarak (0 212 311 40 16) alabileceklerdir. SMS ile iletilen kodun işlem sırasında belirtilmesi durumunda, biletler business sınıfı bilete çevrilecektir.

Kampanyadan faydalanılabilmesi için bilet alımı gerçekleştirilecek uçuş için business class uçak bileti satışı yapılıyor olması gerekmektedir. Kampanyadan yalnızca 1 (bir) defa faydalanılabilir.

VİOP Hesabı açmak için tıklayın.

ak