Acentalarımız
ak yatirim

ak yatırım

ak yatırım
GÖNDER

Ak Yatırım'dan iPhone X ve Netflix Üyeliği Kampanyası!

ak

Ak Yatırım'dan iPhone X ve Netflix Üyeliği Kampanyası!

Ak Yatırım'ın finans oyunu uygulaması PlayAll 1 kişiye 1 adet iPhone X (64 GB), 10 kişiye 1 aylık Netflix aboneliği kazandırıyor.

PlayAll uygulamasını indirerek, kişisel bilgileriniz ile kayıt olduktan sonra tek yapmanız gereken 15 Nisan-15 Haziran tarihleri arasında en yüksek puanı kazanmak.

Kampanya Şartları

  • Kampanyaya, PlayAll uygulamasına daha önce kayıt olmuş ve 15 Nisan-15 Haziran tarihleri arasında kayıt olacak olan katılımcılar katılabilirler.
  • PlayAll uygulamasına kişisel bilgiler ile kayıt olunmalıdır. (Gerçek Ad/Soyad ve e-posta adresi)
  • Kampanya kapsamında, 15 Nisan-15 Haziran tarihleri arasında oynanan oyunlardan kazanılan puanlar dikkate alınır.
  • 15 Nisan-15 Haziran tarihleri arasında oynanan oyunlardan en yüksek puanı alan 1 kişiye 1 adet iPhone X (64 GB), 10 kişiye 1 aylık Netflix aboneliği hediye edilecektir.
  • Daha önce oyun oynayıp puan almış kullanıcıların sadece kampanya tarihleri arasında elde ettikleri puanlar değerlendirmeye alınır.
  • Kampanya döneminde birden fazla kişinin aynı puanı alması durumunda, katılımcılara bilgilendirme yapılır ve kampanya süresi 1'er gün olacak şekilde, 1 katılımcı en yüksek puanı alana kadar devam ettirilir.
  • Oyunun değerlendirmesi gün sonunda saat 23:59'daki puanlar dikkate alınarak yapılır.

PlayAll'da Nasıl Oyun Oynanır?

PlayAll uygulamasına AppStore ve Google Play üzerinden erişebilirsiniz.

Uygulama indirildikten sonra, kişisel bilgiler ile kayıt oluşturulur ve PlayAll'da finans sektörüne ait sorular cevaplanmaya başlanır.

PlayAll'da; Genel Kültür, Mevzuat, Temel Analiz, Teknik Analiz, Pay, VİOP, Yurt Dışı Piyasalar, Sabit Getirili Ürünler ve Diğer ürünler olmak üzere toplam 9 ayrı kategori yer almaktadır.

Oyun sırasında, seçilen kategorilerden toplam 10'ar sorudan oluşan 2 oyun oynanır ve oyunlar kazanıldıkça sembol elde edilir. 4 sembol kazanıldığında avatar sahibi olunmaktadır. Her sembol ve avatar katılımcıya puan kazandırır.

PlayAll uygulamasını indirmek için tıklayın.

 

ak